15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » ПОТОЧНІ НОВИНИ

   05 жовтня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяла участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

   На порядку денному члени Ради обговорили питання:

  1. ... Читати далі »
Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 3 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 09 Жовтня 2018

   З метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин 03 жовтня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі-Відділення) прочитала лекцію у Державному навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» (далі-Центр).

   Слухачами лекції були працівники апаратів та структурних підрозділів райдержадміністрацій, які не підвищували кваліфікацію протягом останніх 3-х років (кат ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 1 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 05 Жовтня 2018

   27 вересня 2018 року О.Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП  в Кіровоградській області, взяла участь у засіданнях робочих груп з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (далі – Робоча група).

   У ході засідання робочою групою обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах і організаціях Подільського району м. Кропивницького.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 1 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 02 Жовтня 2018

   12 вересня 2018 року в рамках укладеного меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням НСПП в Кіровоградській області від 18.05.2018 року, з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі-Відділення) прочитала лекцію на тему: «Право найманих працівників на захист своїх соціально-трудових прав».

    Слухачами лекції були шукачі роботи, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості з метою працевлаштування.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 10 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 17 Вересня 2018

   29 серпня 2018 року, І. Ситник в. о. начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяла участь у засіданні постійної Комісії Ради Федерації профспілок Кіровоградської області з соціально-економічних питань, захисту трудових прав та інтересів трудящих з розгляду питання «Про посилення ролі колективних договорів у захисті соціально-економічних та трудових прав членів профспілок».

   О. Терлецька, заступник голови Федерації профспілок Кіровоградської області, інформувала присутніх по питанню порядку денного, а саме ролі колективних договорів у захисті соціально-економічних та трудових прав членів профспілок.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 6 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 06 Вересня 2018

   У рамках укладеного меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням НСПП в Кіровоградській області від 18.05.2018 року, з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, 22 серпня 2018 року у «Юридичній вітальні», що діє на базі Інформаційно-консультаційного центру обласного центру зайнятості, І. Ситник, в.о Начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (далі-Відділення) прочитала лекцію у Кіровоградському обласному центрі зайнятості (далі - Центр зайнятості) на тему : «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) за сприянням відділення НСПП в Кіровоградській області».

... Читати далі »
Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 5 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 28 Серпня 2018

   13 серпня 2018 року відділенням НСПП в Кіровоградській області проведено зустріч з представником найманих працівників ливарного цеху публічного акціонерного товариства «Гідросила»  Сидоренком Ю.А.

   В ході зустрічі було з’ясовано стан соціально - трудових відносин на підприємстві. За інформацією Ю.А. Сидоренка наймані працівники ливарного цеху ПАТ «Гідросила» незадоволені розміром заробітної плати, невиконанням окремих положень Колективного договору на підприємстві та налаштовані на вирішення розбіжностей у порядку визначеному законодавством.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 13 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 21 Серпня 2018


   Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 08.08.2018 року № 212-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Подорожненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоандрусівської сільської ради Кіровоградської області села Подорожнього Світловодського району Кіровоградської області та Великоандрусівською сільською радою Світловодського району Кіровоградської області (реєстраційний номер 120-17/11-В), у зв’язку з припиненням.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 7 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 10 Серпня 2018

   26 липня 2018 року укладено актуалізовану Угоду про взаємодію між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) та Департаментом соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).

   Підписання Угоди відбулося урочисто у приміщенні Департаменту, за участю О. Догарова, директора департаменту, О. Крайносвіт, начальника Відділення, Г.Соломко, заступника директора департаменту-начальника управління праці та зайнятості населення, В. Юхименка, заступника директора департаменту ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 12 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 30 Липня 2018

   23 липня 2018 року відділенням НСПП в Кіровоградській області проведено узгоджувальну зустріч з В.В. Кучером, головою первинної профспілкової організації, уповноваженої представляти інтереси найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області та адміністрацією виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області< ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 10 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 27 Липня 2018

1 2 3 ... 57 58 »
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук