23 Січня 2019, Середа, 00:37
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [593]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » ПОТОЧНІ НОВИНИ

   У рамках укладеного меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням НСПП в Кіровоградській області від 18.05.2018 року, з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, 16 січня 2019 року І. Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) прочитала лекцію у Кіровоградському обласному центрі зайнятості (далі - Центр зайнятості) на тему: «Запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на Кіровоградщині». Адже, одним із найбільш дієвих шляхів підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є організація їхньої правової обізнаності. ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 2 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 18 Січня 2019

    Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. № 73, Об’єднанням організацій роботодавців Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців «Співробітництво»  (далі – Об’єднання) були подані до відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) заява та документи для здійснення процедури підтвердження репрезентативності на територіальному рівні, у зв’язку із закінченням терміну дії Свідоцтва.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 4 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 08 Січня 2019

    20 грудня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) та І. Ситник, головний спеціаліст Відділення взяли участь у роботі VІІІ Пленуму Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Одним із питань, стало обговорення учасниками Пленуму  підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» (далі – Закон).

   О. Крайносвіт зазначила, що відповідно до наданих повноважень  З ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 5 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 26 Грудня 2018

   20 грудня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення), І. Ситник головний спеціаліст Відділення взяли участь у роботі Пленуму Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України з порядком денним: «Про удосконалення роботи організаційних ланок обласної організації профспілки та органів управління освіти області щодо дотримання соціальних гарантій працівників галузі в ході реформування освіти у нових соціально-економічних умовах шляхом виконання обласної галузевої угоди на 2016-2020 роки».

   Учасники Пленум ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 4 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 26 Грудня 2018

   У рамках укладеного меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням НСПП в Кіровоградській області від 18.05.2018 року, з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, 12 грудня 2018 року І. Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) прочитала лекцію у Кіровоградському обласному центрі зайнятості (далі - Центр зайнятості) на тему: «Порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

    У ході лекції, І. Ситник ознайомила слухачів з основними завданнями, компетенцією ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 3 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 18 Грудня 2018

    12 грудня 2018 року О. Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП  в Кіровоградській області взяла участь у спільному засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради (далі – Комісія).

   На засідання були запрошені керівники 15 підприємств, на 5 з яких мала місце заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 5013,7 тис. грн., заборгованість з єдиного внеску на загальнооб ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 5 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 14 Грудня 2018

   03 грудня 2018 року О. Крайносвіт, начальник та О. Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області взяли участь в засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області (далі – Рада), яка пройшла під гаслом: «Кіровоградщина – відкрита для світу».

   На порядку денному стояли питання підсумків економічного і соціального розвитку Кіровоградщини за 2014-2018 роки та стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку області у 2019-2021 роках.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 8 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 06 Грудня 2018

   21 листопада 2018 року укладено Меморандум про співпрацю та організацію взаємовідносин між Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області (далі – Управління) та відділенням Національної служби і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення).

   Підписання Меморандуму відбулося в урочистих обставинах у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 7 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 23 Листопада 2018

    20 листопада 2018 року у приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення. В урочистому засіданні взяли участь: С. Лобанова, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, С. Бедзай, генеральний директор Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, О.Терлецька, заступник голови Федерації профспілок Кіровоградської області, представники структурних підрозділів Кіровоградської ОДА, спеціалісти Відділення, голови обласних організацій профспілок, трудові арбітри та незалежні посередники НСПП.

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 11 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 23 Листопада 2018

   У рамках укладеного меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням НСПП в Кіровоградській області від 18.05.2018 року, з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, 07 листопада 2018 року І. Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі-Відділення) прочитала лекцію у Кіровоградському обласному центрі зайнятості (далі - Центр зайнятості) на тему: «Порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Практика їх вирішення на Кіровоградщині».

... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 7 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 09 Листопада 2018

1 2 3 ... 59 60 »
Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук