22 Січня 2018, Понеділок, 00:35
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [539]
Звіти про роботу Відділення [12]
Статті, виступи, інше [22]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » ПОТОЧНІ НОВИНИ

   16 січня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) за попередньою домовленістю провела зустріч з С. Бедзаєм, виконавчим директором Кіровоградського обласного об’єднання організацій  роботодавців «Співробітництво» (далі – Об’єднання). В ході зустрічі були обговорені питання щодо об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню та питання підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно Закону України «Про соціальний діалог в Україні» (далі – Закон).

   ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 7 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 16 Січня 2018

   Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 18 грудня 2017 року № 329-р знято з реєстрації четверту вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками енергосилового цеху державного підприємства «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» міста Долинська Кіровоградської області та керуючим санацією державного підприємства «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» міста Долинська Кіровоградської області (реєстраційний номер 027-15/11-В), у зв’язку з вирішенням.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 28 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 26 Грудня 2017

   22 грудня 2017 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення)  взяла участь у роботі Пленуму Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України.

   Учасники Пленуму – голови районних, міських та первинних організацій профспілки працівників освіти і науки України, заслухали та обговорили звіти Л. Шатної, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та С. Петрова, заступника голови Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України  про стан ви ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 21 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 22 Грудня 2017

   21 грудня 2017 року О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення)  взяла участь у роботі VІ Пленуму Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Одним  із питань, яке було обговорено учасниками Пленуму було підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно Закону України «Про соціальний діалог в Україні» (далі – Закон).

   О. Крайносвіт зазначила, що відповідно до наданих повноважень  Законами України « Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та «Про соціальний діалог в Україні» Відділення проводить оцінку відповідності критеріям ре ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 19 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 22 Грудня 2017

   30 листопада 2017 року, О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області та Л. Іващенко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяли участь у семінарі - навчанні громадських правових інспекторів праці Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі - Профспілка) з питання порядку вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

   С. Скалько, голова Профспілки інформувала учасників семінару про напрямки роботи щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у взаємодії з В ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 33 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 04 Грудня 2017

   На виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. № 73, відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) продовжує проводити відповідну роботу з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

    Упродовж листопада 2017 року Відділенням було проведено 2 засідання комісії з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єкт ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 32 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 28 Листопада 2017

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області  щиро вітає всіх працівників центрального апарату, відділення НСПП в областях, арбітрів, посередників, завідувачів інформаційно-консультаційних центрів з 19-ю річницею утворення Національної служби посередництва і примирення! ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 71 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 17 Листопада 2017

   02 листопада 2017 року, О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, які відбулися в приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації.

   З привітальним словом та зі святковими побажаннями виступили: С. Кузменко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації, О. Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради.

   Виступаючими було зазначено, що робота працівників галузі соціальної сфери є надзвичайно важлива та відповідальна. Повсякденна діяльність працівників соціальної сфери області &n ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 47 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 03 Листопада 2017

   27 жовтня 2017 року, О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області взяла участь у спільному розширеному засіданні правлінь Організації роботодавців Кіровоградської області та Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців.

   В роботі спільних заходів взяли участь С. Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської ОДА, Є. Бахмач, Голова Правління Кіровоградського обласного відділення УСПП, П. Штутман, Голова Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники структурних підрозділів Кіровоградської ОДА та Кіровоградської міської ради, члени ОВ УСПП, керівники підприємств, установ, організацій Кіровоградської області, ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 34 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 30 Жовтня 2017

   25 жовтня 2017 року, О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області та Л. Іващенко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяли участь у семінарі - навчанні профактиву Кіровоградської області з питання щодо дій профспілок із вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

   О. Терлецька, заступник голови Федерації профспілок Кіровоградської області, зазначила, що за час своєї діяльності Відділення зарекомендувало себе як надійний соціальний партнер для трудових колективів, профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади та здатне надати кваліфіковану допомогу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин із питань укл ... Читати далі »

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 40 | Додав: ВідділенняНСПП | Дата: 26 Жовтня 2017

1 2 3 ... 53 54 »
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук