15 Листопада 2018, Четвер, 22:41
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Березень » 11 » Моніторинг стану соціально-трудових відносин у професійно-технічних навчальних закладах Кіровоградської області
12:47
Моніторинг стану соціально-трудових відносин у професійно-технічних навчальних закладах Кіровоградської області

   Упродовж січня – лютого 2016 року відділенням НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) проведено аналіз впливу на стан соціально-трудових відносин змін в управлінні та фінансово-економічному забезпеченні діяльності закладів професійно-технічної освіти, визначених Законом України «Про державний бюджет України на 2016 рік».

   З метою завчасного вжиття превентивних заходів, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин, з’ясування реального стану соціально-трудових відносин  в закладах ПТНЗ, Відділенням було налагоджено активну інформаційну взаємодію з управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, міськими головами м. Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Знам’янки, головами Кіровоградських обласних організацій профспілки працівників та безпосередньо керівникам закладів ПТНЗ. Проведено узгоджувальні зустрічі з начальником управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, головою Федерації профспілок Кіровоградської області, головами  обласних організацій профспілок Кіровоградської області, головами первинних профспілкових організацій ПТНЗ.

   Підготовку кваліфікованих робітників у Кіровоградській області здійснюють 24 ПТНЗ державної форми власності, до складу яких входять: 2 вищі професійні училища; 9 ліцеїв; 11 професійно-технічних училищ; 2 навчальні заклади при установах виконання покарань. Зміни порядку управління та фінансування ПТНЗ, обумовлені Законом України «Про державний бюджет України на 2016 рік» поширюють свою дію на державні навчальні заклади, підпорядковані Міністерству освіти і науки України, загальна кількість яких на 01 січня становить – 22.

   Станом на 01 березня 2016 року всі навчальні заклади функціонують відповідно до встановлених законодавством вимог.

   На виконання статті 27 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» передбачено, що видатки на підготовку робітничих кадрів у ПТНЗ та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення, з 2016 року будуть плануватись у відповідних бюджетах міст обласного значення, інших – відповідно у обласному бюджеті.

   Мінімальна потреба на функціонування ПТНЗ у 2016 році складає  160338,3 тис. грн.

   В Кіровоградській області вживаються заходи щодо забезпечення фінансування ПТНЗ з місцевих бюджетів. Затверджено обсяг видатків у місцевих бюджетах на утримання ПТНЗ на 2016 рік, а саме на:

   - 11 ПТНЗ, які розташовані в містах обласного значення та фінансуються з місцевих бюджетів (м. Кіровоград – 6 навчальних закладів; м. Світловодськ – 1; м. Олександрія – 2; м. Знам’янка – 2);

   - 11 ПТНЗ, які не розміщені в містах обласного значення фінансуються з обласного бюджету;

   - обласний комунальний навчально-курсовий комбінат «Аграрник» м. Кіровограда, частково фінансується з обласного бюджету.

   За січень-лютий 2016 року фінансування видатків на оплату праці, стипендії, продуктів харчування та комунальних послуг в ПТНЗ здійснена в повному обсязі.

   Змінами, внесеними до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», передбачено виділення стабілізаційної дотації, освітньої субвенції та субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів, які забезпечать фінансування ПТНЗ у повному обсязі.

   01 березня 2016 року Відділенням прийнято участь у семінарі Федерації профспілок Кіровоградської області на тему: «Про проблеми у професійно-технічній освіті області в нинішніх умовах».

   Учасників семінару було проінформовано про результати здійсненого з початку року у взаємодії з управлінням освіти, науки, молоді і спорту ОДА, закладами профтехосвіти та профспілками дослідження стану соціально-трудових відносин у закладах. Вказано на можливі прояви деяких проблем у майбутньому. Зважаючи на це, рекомендовано вирішувати виникаючі розбіжності завчасно, у тісній взаємодії з Відділенням.

   Стан соціально-трудових відносин в закладах ПТНЗ Кіровоградської області перебуває на особливому контролі Відділення.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 58 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук