14 Серпня 2018, Вівторок, 08:44
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [570]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Липень » 27 » Проведено узгоджувальну зустріч
15:28
Проведено узгоджувальну зустріч

   23 липня 2018 року відділенням НСПП в Кіровоградській області проведено узгоджувальну зустріч з В.В. Кучером, головою первинної профспілкової організації, уповноваженої представляти інтереси найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області та адміністрацією виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області (далі – Загін).

    В. Кучер надав інформацію щодо виконання вимог адміністрацією підприємства.

   Зокрема, щодо виконання вимоги працівників Загону у забезпеченні форменим одягом згідно встановлених норм та визначених наказом Укрзалізниці № 99-Ц термінів носіння, урахуванням не отриманого в минулий період (п.2.16 колективного договору), адміністрацією було здійснено закупівлю форменого одягу для працівників Загону та його видача ще в грудні місяці минулого року, наразі, інформації у профспілкового комітету, щодо проведення тендерних процедур службою НХ та подальших закупівель немає.

   З питання приведення чисельності працівників підрозділів загону у відповідність до штатного розпису загону та перегляду дислокації постів стрілецьких команд з охорони вантажів, в бік збільшення чисельності постів в парках станцій, від адміністрації загону на адресу профспілкового комітету не надходило будь-якої інформації про вжиття заходів  по внесенню змін в діючу дислокацію постів воєнізованої охорони та штатний розпис Загону.

   О. Крайносвіт зазначила, що за інформацією адміністрації підприємства приведення дислокації постів стрілецьких команд в сторону збільшення постів в парках станцій залежить від обсягу перевезень і безпосередньо частки в ньому номенклатурних вантажів, що підлягають охороні та супроводженню працівниками воєнізованої охорони. На даний час, збільшення обсягів надходжень номенклатурних вантажів не спостерігається. Разом з тим, в Загоні щодобово проводиться аналіз навантаження на працівників в парках станції і в разі їх збільшення приймаються оперативні рішення про збільшення кількості працівників за рахунок менш навантажених дільниць тощо.

   Також, В. Кучер зазначив, що на даний час адміністрацією підприємства введено нове Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця», яке передбачає введення нової системи оплати праці, підвищення годинних тарифних ставок за роботу в парках станцій. Зважаючи на вищезазначене, вимога найманих працівників: «Організувати облік та оплату праці працівників підрозділів загону за проведення огляду, приймання під охорону та охорону цистерн з паливно-мастильними матеріалами в парках станцій у відповідності до положень п.1 приміток таблиці №5 наказу Укрзалізниці 98-Ц від 24.03.2011 року» наразі є неактуальною, тому буде прийнято рішення про зняття її з реєстрації.

   Разом з тим, адміністрацією не повністю виконуються норми нового Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця». Наймані працівники налаштовані на захист своїх трудових прав. Тому, під час зустрічі, відділенням НСПП в Кіровоградській області було надано вичерпні роз’яснення щодо вирішення розбіжностей відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

   За результатами узгоджувальної зустрічі досягнуто домовленості щодо продовження переговорів між сторонами при посередництві Відділення та безумовного дотримання вимог законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 5 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук