15 Листопада 2018, Четвер, 23:43
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Лютий » 15 » Проведено узгоджувальну зустріч в ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 МОЗ України»
15:51
Проведено узгоджувальну зустріч в ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 МОЗ України»

   12 лютого 2016 року відділенням НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) було організовано і проведено узгоджувальну зустріч представників сторін колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 Міністерства охорони здоров’я України» міста Кіровограда та адміністрацією державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 Міністерства охорони здоров’я України» міста Кіровограда (далі – ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України»).

   У ході узгоджувальної зустрічі було з’ясовано, що на даний час має місце конструктивна взаємодія між сторонами спору. Стан соціально-трудових відносин в ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України» близький до стабільного.

   О.В. Барков, начальник ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України» запевнив, що адміністрація вживає всіх можливих заходів, спрямованих на виконання вимоги найманих працівників та зобов’язань, які випливають із прийнятих примирною комісією рішень. З початку 2015 року розглядалося питання про передачу ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України» із державної у комунальну власність. Рішенням Кіровоградської міської ради було дано згоду на прийняття до комунальної власності міста Кіровограда ДЗ "СМСЧ №19 МОЗ України".

   Разом з тим, офіційна передача підприємства Міністерством охорони здоров’я України на баланс Кіровоградської міської ради не була здійснена, що призвело до прийняття міською радою рішення про призупинення процесу його прийняття до комунальної власності. Зазначене ускладнило питання подальшого фінансування закладу з місцевого бюджету та забезпечення його нормального функціонування.

   Направлені міською радою пропозиції щодо передачі закладу до комунальної власності та джерел фінансування Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі до цього часу не вирішено. У 2016 році до закладу надійде лише 2,3 млн. грн. медичною субвенції, що може вистачити лише на фінансування закладу у першій половині цього року (минулого року на заклад було виділено близько 8 млн.грн.).

   Кіровоградська міська рада продовжує переговори з Міністерством з метою забезпечення належної діяльності закладу у 2016 році.

   В.В. Пономаренко та Полякова С.В., члени органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України», підтвердили, інформацію адміністрації. Зазначили, що трудовий колектив налаштований на соціальний діалог з адміністрацією, сподівається, що адміністрація вишукає можливості виконання вимоги та вирішення колективного трудового спору (конфлікту). На даний час адміністрація дотримується вимог колективного договору, заробітна плата виплачується працівникам своєчасно та в повному обсязі.

   М. Рішняк, підводячи підсумки узгоджувальної зустрічі відзначив високий рівень правової культури сторін колективного трудового спору (конфлікту), про що свідчить сталий активний соціальний діалог між сторонами та поступове вирішення трьох із чотирьох зареєстрованих вимог. Рекомендував сторонам колективного трудового спору (конфлікту) і в подальшому вирішувати спірні питання, шляхом колективних переговорів. Своєчасно інформувати Відділення про стан соціально-трудових відносин в ДЗ «СМСЧ № 19 МОЗ України».

   За результатами узгоджувальної зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшого пошуку сторонами шляхів вирішення спору відповідно до чинного законодавства.

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 63 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Пошук