15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:34
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Розгляд проблем сьогодення на засіданнях виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради
08:47
Розгляд проблем сьогодення на засіданнях виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради

   27 вересня 2018 року О.Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП  в Кіровоградській області, взяла участь у засіданнях робочих груп з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (далі – Робоча група).

   У ході засідання робочою групою обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах і організаціях Подільського району м. Кропивницького.

   Першим питанням порядку денного був розгляд стану погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. ТОВ «Саундагро», яке станом на 01.08.2018 року мало заборгованість із єдиного соціального внеску в сумі 222,03 грн. По даному питанню керівником товариства надано письмове пояснення та копію платіжного доручення, що підтверджує сплату суми вказаної заборгованості.

   Другим питанням порядку денного було дотримання державних гарантій щодо мінімального розміру заробітної плати у 2-х комунальних закладах та 1-му приватному підприємстві.

   Кропивницький психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням (далі – інтернат) має середньооблікову чисельність штатних працівників 147 чоловік, із яких 14 найманим працівникам у червні 2018 року нарахована заробітна плата менше законодавчо встановленого мінімального розміру. По даному питанню бухгалтером інтернату надано пояснення, що в інтернаті більшу частину штатної чисельності працівників становить молодший обслуговуючий персонал, які мають мінімальний розмір заробітної плати тому  при нарахуванні відпускних у літній період їх середньоденний розмір заробітної плати менше законодавчо встановленого. Вислухавши пояснення бухгалтера інтернату спеціалістом відділення НСПП в Кіровоградській області надано пропозицію щодо проведення обстеження в інтернаті. Робочою групою надану пропозицію прийнято, а також, прийнято рішення за результатами обстеження, в разі потреби, підготувати пропозиції до Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА щодо збільшення кошторисних призначень на виплату заробітної плати з метою недопущення порушень в частині дотримання мінімальних гарантій адміністрацією Кропивницького психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням.

   Головний бухгалтер Міської стоматологічної поліклініки №1 міста Кіровограда (Кропивницького), надала пояснення, що із 12 середньоблікової чисельності штатних працівників у червні 2018 року 3-м найманим працівникам була нарахована заробітна плата менше законодавчо встановленого мінімального розміру внаслідок того, що лікарі працюють на  0,5 та 0,75 ставки та 1 працівник знаходився у відпустці. Крім того, зазначила наскільки на даний час низька оплата праці лікарів. Так, наприклад, тарифна ставка лікаря по 10-му тарифному розряду складає 2800,00 грн., та навіть при такій низькій оплаті праці, кошторисних призначень на виплату заробітної плати працівникам  Міської стоматологічної поліклініки №1 міста Кіровограда (Кропивницького) вистачить лише на вересень – жовтень 2018 року.

   Робочою групою прийнято рішення щодо проведення обстеження з питання забезпечення кошторисними призначеннями закладу до кінця бюджетного року та за результатами надати рекомендації Управлінню охорони здоров’я Міської ради м. Кропивницького щодо забезпечення закладу кошторисними призначеннями на виплату заробітної плати працівників до кінця року.

   ТОВ «Оксамитсервіс», яке було предметом розгляду комісії здійснює діяльність у сфері геодезії, гідрографії та гідрометеорології. Представник товариства зазначила, що 3- м працівникам (із 12 штатної чисельності) у червні 2018 року була виплачена заробітна плата менше законодавчо встановленого мінімального розміру внаслідок нарахування відпускних та лікарняних у попередньому місяці. Також, з’ясовано що на даний час на товаристві заробітна плата найманих працівників становить 3700,00 – 3800,00 грн. на місяць. Робочою групою надано рекомендації представнику ТОВ «Оксамитсервіс» щодо збільшення розміру заробітної плати працівникам.

   При розгляді третього питання про легалізацію виплати заробітної плати і зайнятості населення у ФОП Подільського району м. Кропивницького, які у 2018 році нараховували заробітну плату найманим працівникам менше 3723,00 грн. заслухали пояснення ФОП Бродська А.О., та ФОП Герасименко В.І. та з’ясували причини порушень. За результатами з’ясованих обставин Робочою групою надано усні рекомендації щодо можливих шляхів підвищення заробітної плати найманим працівникам ФОП.

   Інформацію, отриману на засіданні Робочої групи обговорено у Відділенні та взято до відома з метою використання в подальшій роботі по запобіганню виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 2 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук