15 Листопада 2018, Четвер, 22:39
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2015 » Листопад » 11 » Соціальний діалог як засіб запобігання виникненню спорів у сфері праці
11:17
Соціальний діалог як засіб запобігання виникненню спорів у сфері праці

   10 листопада 2015 року М. Рішняк, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення) взяв участь у роботі обласного семінару голів комісій з питань соціального захисту районних та міських комітетів профспілки працівників освіти і науки України Кіровоградської області.

   С. Скалько, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України інформувала учасників семінару про напрямки роботи щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Приділила увагу питанням захисту прав працівників на своєчасну і повну оплату праці та стану виплати гарантованих Законом України «Про освіту» надбавок і доплат. Зупинилась на питаннях впливу процесів реформування галузі, на стан дотримання прав та інтересів освітян.

   В. Таборанський, директор департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА приділив увагу сучасному стану та перспективам розвитку галузі в складних соціально-економічних умовах. Зазначив, що подальший розвиток існуючої мережі закладів не можливий без її обґрунтованої оптимізації. Цього вимагає і розпочатий в країні процес децентралізації влади. Існуюча в області структура закладів освіти не дозволяє ефективно розподіляти кошти в умовах їх дефіциту. Разом із тим, існує нагальна необхідність у поліпшенні умов праці вчителів, організації учбового процесу на основі належного організаційно-технічного забезпечення з використанням комп’ютерних технологій, сучасної оргтехніки. Все це потребує додаткових коштів необхідних, в тому числі, і для належного соціального захисту вчителів.

   Учасники семінару обговорили форми і методи роботи профспілкових організацій закладів освіти області щодо ефективного захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

   М. Рішняк, акцентував увагу голів комісій з питань соціального захисту на питанні ефективності вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Вказав на роль у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), процесу соціального діалогу на усіх рівнях. Закликав учасників семінару до активної соціальної взаємодії, як засобу завчасного вирішення спірних питань, які повсякчас виникають між сторонами трудових відносин. Зазначив, що ретельно відпрацьовані проекти колективних договорів і угод знімають значну частину спірних питань та є ефективним засобом їх вирішення на стадії запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 62 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук