15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Участь у засіданні Тристоронньої соціально – економічної ради Кіровоградської області
10:35
Участь у засіданні Тристоронньої соціально – економічної ради Кіровоградської області

    28 грудня 2016 року М. Рішняк, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (далі - Відділення) взяв участь у засіданні Тристоронньої соціально-економічної ради Кіровоградської області.
   С. Коваленко, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації інформував про реалізацію завдань соціально-економічного розвитку області у 2016 році. Доповідач звернув увагу на позитивні зрушення практично у всіх галузях суспільної діяльності. Зокрема зазначив, що потенціал аграрного сектору економіки, реформування освітньої галузі та вирішенні проблемних питань у сфері зайнятості.
   Н. Рахуба, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації презентувала Програму соціально-економічного розвитку Кіровоградської області на 2017 рік (далі-Програма), якою передбачено підвищення добробуту населення на основі економічного зростання, виконання відповідних соціальних програм та зростання середньомісячної заробітної плати.  
   О. Догаров, директор Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА інформував про стан колективно-договірного регулювання трудових відносин. Зокрема, доповідач вказав на те, що в області укладено 2400 колективних договорів дією яких охоплено 84,7 % найманих працівників області. Разом із тим, О. Догаров висловив думку про необхідність проведення більш активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності укладення колективних договорів.
   Є. Бахмач, голова обласної організації УСПП звернув увагу на те, що закладені в Програмі показники соціально-економічного розвитку оптимістичні, але її реалізація суттєво залежить від того наскільки сприятливим буде інвестиційний клімат, наскільки виваженою буде цінова та тарифна політика. Є. Бахмач запевнив, що роботодавці області мають достатні можливості для успішного впровадження в життя завдань, які витікають з Програми.  
   М. Рішняк, інформував учасників засідання про те, що левова частка колективних трудових спорів (конфліктів), особливо у галузі житлово-комунального господарства, переробній промисловості, інших видах суспільного виробництва, виникають з причин економічної і соціальної необґрунтованості тарифів на роботи та послуги. Разом із тим, зазначив що виникненню багатьох колективних трудових спорів (конфліктів) можна запобігти за умов збалансування рівня цін, тарифів і заробітної плати. Зазначив, що заробітна плата є суттєвою складовою цін і тарифів, як економічних категорій. Тому зростання цін, тарифів та заробітної плати повинно бути кількісно обґрунтованим, збалансованим, пропорційним та синхронним в часі. М. Рішняк, звернув увагу членів тристоронньої соціально-економічної ради на необхідності активізації колективно-договірної роботи, з огляду на те, що колективний договір є найбільш дієвим засобом не тільки регулювання соціально-трудових відносин, а й запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).  

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 58 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук