19 Грудня 2018, Середа, 18:32
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [589]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у семінарі
12:52
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у семінарі

Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у семінарі профспілкового активу Кіровоградської обласної організації  профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

   22 вересня 2016 року М. Рішняк, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяв участь у семінарі профспілкового активу обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, який проходив у м. Світловодськ Кіровоградській області.
   В роботі семінару взяли участь представники Федерації профспілок області, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, Пенсійного фонду в Кіровоградській області та голови первинних профспілкових організацій підприємств енергетики та електротехнічної промисловості, які здійснюють  виробничу діяльність на території Кіровоградської області.
   Учасники семінару активно обговорили положення Генеральної угоди «Про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016 – 2017 роки», проекту Трудового Кодексу України та особливості забезпечення охорони праці на підприємствах енергетичної та енергобудівельної галузей.
   М. Рішняк, інформував учасників семінару про встановлений Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Детально зупинився на особливостях процедур формування і затвердження вимог найманих працівників загальними зборами (конференцією) найманих працівників або шляхом збору підписів. Роз’яснив порядок розгляду роботодавцем вимог найманих працівників та акцентував увагу на обов’язковості соціально-економічного обґрунтування рішення роботодавця щодо задоволення вимог. Зупинився на питаннях організації роботи представницького органу найманих працівників, підставах виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), обов’язковості повідомлення органів влади про виникнення спору, порядку утворення примирних органів та інших не менш важливих питаннях. Надав відповідь на численні запитання учасників семінару.
   Звернув увагу на те, що відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та сторони роботодавців здійснюється один раз на п’ять років.
   В ході зустрічі було розглянуто основні положення Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, в частині порядку та кола документів, необхідних для здійснення підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
   Провів агітаційну роботу щодо передплати Бюлетеня НСПП  на 2017 рік.
   Отриману на семінарі інформацію обговорили у Відділенні з метою врахування у подальшій роботі.

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 64 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук