19 Грудня 2018, Середа, 18:15
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [589]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Березень » 2 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у семінарі Федерації профспілок області
11:26
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у семінарі Федерації профспілок області

   01 березня 2016 року М. Рішняк, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) взяв участь у семінарі Федерації профспілок Кіровоградської області (далі – ФПО) на тему: «Про проблеми у професійно-технічній освіті області в нинішніх умовах».

   Семінар проходив під головуванням М. Баланенка, голови ФПО за участю, О. Крайносвіт, заступника начальника відділення НСПП в Кіровоградській області – завідувача сектора правового забезпечення,                      В. Левошка, головного спеціаліста відділу профтехосвіти управління освіти, науки, молоді і спорту ОДА, Т. Ляшенко, головного бухгалтера управління освіти, науки, молоді і спорту ОДА, С. Скалько, голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, голів обласних організацій профспілок, голів первинних профспілкових організацій професійно-технічних закладів області та інших.

   М. Баланенко, проінформував  учасників семінару про нинішній стан профспілкового руху та дії профспілок спрямовані на збереження і розвиток системи професійно-технічної освіти. Акцентував увагу на низькому рівні оплати праці,  проблемах виконання обласної програми зайнятості громадян, створення нових робочих місць, підготовки робочих кадрів тощо.

   В. Левошко, Т. Ляшенко, зупинились на питаннях стану та перспективах розвитку професійно-технічних закладів області, стану фінансового забезпечення підготовки робітничих кадрів.

   С. Скалько, наголосила на необхідності підвищення рівня організації роботи профкомів з соціального і правового захисту членів профспілок шляхом укладення колективних договорів. Зазначила, що тільки взаємодія зі сторонами соціального діалогу сприятиме позитивному вирішенню нагальних питань. Відзначила плідну взаємодію з Відділенням.

   М. Рішняк інформував учасників семінару про результати здійсненого з початку року у взаємодії з управлінням освіти, науки, молоді і спорту ОДА, закладами профтехосвіти та профспілками дослідження стану соціально-трудових відносин у галузі, яке засвідчило, що на сьогодні має місце певна стабільність. Разом із тим, зазначив, що учасниками семінару, у своїх виступах було вказано на можливі прояви деяких проблем у майбутньому. Зважаючи на це, рекомендував вирішувати виникаючі розбіжності завчасно, у тісній взаємодії з Відділенням.

    За підсумками обговорення проблемних питань всім присутнім було запропоновано надати письмові пропозиції щодо шляхів їх урегулювання та розгляду Кіровоградською обласною тристоронньою соціально-економічною радою.

   Учасники семінару ухвалили рішення щодо надання пропозицій для їх узагальнення та подальшого спрямування до відповідних державних органів. Зокрема, щодо:

   1. Розробки та апробування упродовж 2016 року механізму передачі закладів системи профтехосвіти на місцевий бюджет. До визначення таких механізмів припинити дію ст. 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

   2. Визначення категорії навчальних закладів, які можуть бути передані на місцевий бюджет та які мають залишитись на державному фінансуванні, що пов'язано з специфікою підготовки фахівців певних напрямів (гірничо-видобувна, металургійна, машинобудівна, оборонна галузі тощо).

   3. Визначення перехідного періоду терміном 3 роки (2016-2018 роки) для вирішення питання оптимізації мережі закладів системи ПТО.

   4. Вирішення розбіжностей колективними договорами і угодами, тощо.

   Учасникам семінару були роздані брошури відділення НСПП в Кіровоградській області та проведено агітаційну роботу щодо передплати Бюлетеня НСПП.

   Питання підняті на семінарі ФПО та отримана інформація обговорені у Відділенні, з метою врахування у подальшій діяльності.   

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 46 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук