15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Березень » 30 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні «круглого столу»
13:53
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні «круглого столу»

   28 березня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області в рамках заключеної Угоди про взаємодію між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області та Об’єднанням організацій роботодавців Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців «Співробітництво»  взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Інвестиційна привабливість Кіровоградщини: діяти марно чекати!» (далі – Засідання).

   В роботі Засідання взяли участь: Є. Бахмач, голова Правління Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємств, О. Саінсус, генеральний директор Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, С. Бедзай, виконавчий директор Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємств, І. Добрянський, голова ради та правління Кіровоградської обласної організації Товариства «Знання» України, представники органів державної влади, громадських об’єднань та інші.

   На початку Засідання І. Добрянський представив усіх запрошених та розкрив поняття інвестиційна привабливість, зазначив чинники, які зумовлюють інвестиційну привабливість регіону, методику визначення інвестиційної привабливості за групою показників.

    С. Бедзай відмітив, що останнім часом як в цілому в державі, так і в регіонах спостерігається загострення соціальної напруженості, яке посилюється тим, що в економіці та соціальній сфері накопичуються негативні явища і тенденції до подальшої рецесії економіки і зубожіння населення.

   Навів учасникам Засідання динаміку статистичних даних за період 2015–2017 роки щодо загальної кількості населення Кіровоградської області (2015 рік - 980,5 тис. чол., 2017 рік – 189,5 тис. чол.), чисельності економічно-активного населення, зайнятого населення, демографічні показники народжуваності тощо. Акцентував увагу на кількості вибулих громадян (щорічно близько 15 тис.), відтоку кваліфікованих кадрів зокрема, за кордон з метою працевлаштування, що негативно впливає на інвестиційну привабливість регіону чи окремої території.

   Зауважив на необхідності проведення інвентаризації об’єктів, земельних ділянок, які не експлуатуються більше 5 років, з метою визначення їх подальшого використання.

   Учасники «круглого столу» прийняли активну участь в обговоренні, зокрема було зосереджено увагу на створенні бренду м. Кропивницького та Кіровоградської області, технологічного парку тощо.

   За результатами Засідання та озвученими пропозиціями підготовлено відкрите звернення до органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств-монополістів, громадських організацій, ЗМІ щодо вжиття відповідних заходів з метою створення умов для інвестиційної привабливості Кіровоградської області.   

   Питання порядку денного засідання «круглого столу» обговорені  у Відділенні.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 21 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук