19 Грудня 2018, Середа, 17:28
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [589]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Серпень » 24 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні профспілкового комітету ВСП «Знам’янський загін відомчої воєнізованої охорони»
16:07
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні профспілкового комітету ВСП «Знам’янський загін відомчої воєнізованої охорони»

   29 липня 2016 року М. Рішняк, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) на запрошення первинної профспілкової організації відокремленого структурного підрозділу «Знам’янський загін відомчої воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська Залізниця» публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» міста Знам’янка Кіровоградської області (далі – ВСП «Знам’янський загін відомчої воєнізованої охорони») взяв участь у засіданні профспілкового комітету. В засіданні також взяли участь С. Бабко, начальник ВСП «Знам’янський загін відомчої воєнізованої охорони» та Л. Семиніна, голова Знам’янської територіальної профспілкової організації залізничників і транспортних будівельників України.
   Питання винесені на порядок денний засідання профкому стосувались порядку формування і затвердження вимог найманих працівників, визначення органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників та інших проблем, які стосуються порядку вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
   При цьому, члени профспілкового комітету особливу увагу приділили питанням: формування і затвердження вимог щодо виконання колективного договору, положень галузевої угоди; співвідношення колективного договору, територіальної, галузевої, генеральної угод і законодавства; повноважень первинної та територіальної профспілкової організації у ініціюванні захисту прав та задоволення інтересів найманих працівників у формі вирішення колективного трудового спору (конфлікту); задоволення вимог найманих працівників у випадку, коли вирішення такого питання виходить за межі компетенції роботодавця і потребує звернення до вищестоящого органу управління та інших інстанцій за підпорядкованістю.
   М. Рішняк, враховуючи позицію сторін, порадив представникам сторін підійти до урегулювання розглянутих на засіданні питань шляхом соціального діалогу. Рекомендував вирішувати розбіжності трудового та соціально-економічного характеру у порядку встановленому Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та у взаємодії з Відділенням. Запевнив, що Відділенням буде надано всю необхідну правову допомогу, а вразі потреби залучено до вирішення розбіжностей місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Надав вичерпні роз’яснення із усіх поставлених питань, та рекомендував звертатись до Відділення у разі виникнення додаткових питань щодо необхідності отримання консультацій і роз’яснень та з метою недопущення порушень законодавства про вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 53 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук