22 Лютого 2018, Четвер, 22:32
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [543]
Звіти про роботу Відділення [13]
Статті, виступи, інше [22]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2017 » Лютий » 23 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні Ради Федерації профспілок області
10:22
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні Ради Федерації профспілок області

   22 лютого 2017 року О. Крайносвіт, в.о. начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) взяла участь у засіданні Ради Федерації профспілок Кіровоградської області (далі – Рада ФПО).
   Засідання проходило під головуванням М. Баланенка, голови Федерації профспілок Кіровоградської області за участю, О. Чорноіваненка, голови Кіровоградської обласної ради, О. Саінсуса,  генерального директора Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, О. Харченко, заступник начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області, Г. Соломко, заступник директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА – начальник управління з питань праці, голови обласних та первинних профспілкових організацій, ЗМІ та ін.
   Радою було розглянуто питання підвищення ролі Федерації профспілок Кіровоградської області та її членських організацій у захисті соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.
   М. Баланенко зазначив, що упродовж 2016 року Президія ФПО цілеспрямовано працювала над реалізацією статутних завдань щодо захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілок. Головна увага була зосереджена на збереженні і відновленні робочих місць, недопущенні зростання безробіття, забезпеченні конституційного права працівників на отримання своєчасної і в повному розмірі заробітної плати, створенні безпечних і нешкідливих умов праці, актуалізації соціального діалогу на територіальному рівні.
   Звернув увагу на те, що у 2016 році за головування профспілкової сторони в тристоронній соціально-економічній раді було проведено 4 засідання та розглянуто 15 питань.
   Основні з них:
   -    реалізація завдань соціально-економічного розвитку області у 2016 році та завдання на 2017 рік;
   -    про стан колективно-договірного регулювання трудових відносин і шляхи його покращення;
   -    про взаємодію відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в питаннях запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню тощо.
   Голова ФПО зауважив, що 2017-й оголошено роком первинних профспілкових організацій, тому на часі – посилення їх ролі у збереженні соціальних гарантій працівникам.
   С. Скалько, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, зазначила, що завдяки взаємодії з органами соціального діалогу Кіровоградською обласною радою, Кіровоградською обласною державною адміністрацією, відділенням НСПП в Кіровоградській області вдалось забезпечити соціальні гарантії педагогічним працівникам області, зокрема  підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти.
   О. Чорноіваненко та О.Саінсус у своїх виступах, визнаючи існуючі проблеми у захисті соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, закликали організації профспілок до більш активної співпраці та вирішення проблемних питань шляхом соціального діалогу. Висловили готовність до взаємодії із усіма суб’єктами соціального діалогу та Відділенням.
   Питання підняті на засіданні Ради ФПО та отримана інформація обговоренні у Відділенні, з метою врахування у подальшій діяльності.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 53 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Пошук