15 Листопада 2018, Четвер, 22:39
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у зборах профспілкового активу Кіровоградської області
09:21
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у зборах профспілкового активу Кіровоградської області

   09 жовтня 2018 року на запрошення Федерації профспілок Кіровоградської області працівником відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення)  прийнято участь у зборах профспілкового активу Кіровоградської області (далі – Збори).

   Захід відбувся в приміщенні Федерації профспілок Кіровоградської області за участю: Осового Г.В., Голови Федерації профспілок України, Саінсуса О.Д., генерального директора Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, Коваленка С.П., першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Степури І.С., заступника голови Кіровоградської обласної ради, Дорохіної Л.В., начальника відділу сім’ї та молоді Міської ради міста Кропивницького, представників засобів масової інформації, голів обласних галузевих первинних, районних та міських організацій профспілки.

   Відкрив Збори Голова Федерації профспілок Кіровоградської області Баланенко М.О. Питання, що обговорювались на засіданні стосувались необхідності підвищення рівня соціальних стандартів життя населення, нарахування субсидій, проблем, які виникають на територіях області із фінансуванням галузей народного господарства. Акцентував увагу, що гідна праця є наріжним каменем у відродженні економіки, зростанні добробуту людини праці, подоланні бідності, а соціально-відповідальна політика держави має стати запорукою суспільного спокою та злагоди у країні.

   Коваленко С.П. зазначив, що в області працює тристороння соціально-економічна рада, ведеться системний соціальний діалог, в ході якого влада, роботодавці та профспілки мають можливість спільно вирішувати проблемні питання. Він детально поінформував про заходи, що вживаються обласною владою для підтримки освітян та медичних працівників Кіровоградщини. Представником влади було наголошено, що обласна влада готова до постійного соціального діалогу.

   Головою обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та  шляхового господарства озвучено надзвичайно гострі проблеми на дочірньому підприємстві «Кіровоградський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія автомобільні дороги України» та його філіях щодо стану фінансування та загострення соціально-трудових відносин на підприємствах галузі. Також, у ході Зборів представником профактиву закладів системи професійної освіти наголошено на проблемах із їх фінансуванням.

   Голова Федерації профспілок України Осовий Г.В. у кінці Зборів відповів на запитання учасників та закликав до активності та консолідації дій під час відстоювання вимог, як до центральної влади, так і до місцевої.

   За підсумками роботи прийнято проект постанови Зборів профспілкового активу Кіровоградської області від 09 жовтня 2018 року.

   Присутні висловили повну підтримку вимог профспілок.

   Інформація, отримана під час участі у Зборах, буде врахована у подальшій роботі Відділення при здійсненні прогнозування розвитку соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях Кіровоградської області з метою забезпечення запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 6 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук