15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:49
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Березень » 28 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області в засіданнях виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради
13:03
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області в засіданнях виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради

   27 березня 2018 року О.Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП  в Кіровоградській області, взяла участь у засіданнях робочих груп з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат виконавчого комітету Подільської районної у м. Кропивницькому ради та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (далі – Робоча група).

   Н. Максимова, заступник начальника відділу праці УСЗН Подільської районної у м. Кропивницькому ради прозвітувала про виконання рішень попередніх засідань Робочих груп.

   Відповідно до порядку денного на засіданні розглядалися питання стану погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на двох підприємствах Подільського району м. Кропивницького. При розгляді даного питання Робочою групою рекомендовано провести обстеження на ТОВ «Джеовіт» м. Кропивницького, керівник якого на запрошення для надання пояснень щодо виникнення заборгованості зі сплати ЄСВ не з’явився.

   По другому питанню засідання Робочої групи про дотримання державних гарантій щодо мінімального розміру заробітної плати розглянуто стан справ на 4 підприємствах з виявленими порушеннями, керівники яких були запрошені на засідання Робочої групи. На засідання з’явилися керівники 2-х підприємств та надали відповідні пояснення (Кіровоградський медичний коледж                                ім. Є.Й.Мухіна, Кіровоградська обласна організація українського товариства мисливців і рибалок). Причинами нарахування та виплати середньої заробітної плати працівникам нижче мінімального рівня є перехідні нарахування відпускних та лікарняних листів. Із розглянутих 4-х підприємств по даному питанню, комісією рекомендовано на 2-х підприємствах провести обстеження.

   При розгляді Робочою групою питання про легалізацію заробітної плати і зайнятості населення у фізичних осіб-підприємців Подільського району                   м. Кропивницького заслухано 2-х підприємців (Жердій В.М., Власова О.В.), які здійснюють свою діяльність в галузі роздрібної торгівлі та надано усні рекомендації щодо можливих шляхів підвищення заробітної плати найманим працівникам.

   У ході засідання робочою групою обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах і організаціях Подільського району м. Кропивницького.

   Представником Відділення взято участь в обговорені ситуації, яка склалася на підприємствах, роз’яснено порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

   Інформацію, отриману на засіданні Робочої групи обговорено у Відділенні та взято до відома з метою використання в подальшій роботі по запобіганню виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 17 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук