15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській спільному розширеному засіданні роботодавців Кіровоградської області
13:11
Участь відділення НСПП в Кіровоградській спільному розширеному засіданні роботодавців Кіровоградської області

   27 жовтня 2017 року, О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області взяла участь у спільному розширеному засіданні правлінь Організації роботодавців Кіровоградської області та Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців.

   В роботі спільних заходів взяли участь С. Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської ОДА, Є. Бахмач, Голова Правління Кіровоградського обласного відділення УСПП, П. Штутман, Голова Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники структурних підрозділів Кіровоградської ОДА та Кіровоградської міської ради, члени ОВ УСПП, керівники підприємств, установ, організацій Кіровоградської області, ЗМІ та ін.

   С. Коваленко звернув увагу присутніх на те, що сьогодні ключові пріоритети державної економічної політики – це інтеграція України в європейський і світовий економічний простір, залучення інвестицій, нарощування виробництва, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць. На Кіровоградщині успішним прикладом співпраці влади і бізнесу цього року стало проведення найбільшої в Україні Міжнародної агропромислової виставки "АгроЕкспо-2017" та в її рамках Міжнародного інвестиційного форуму, а також науково-практичної конференції «Кіровоградщина-2025: пріоритети і можливості розвитку». Зазначив, що Кіровоградською обласною державною адміністрацією укладено Угоду про співпрацю із національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, що має стати фундаментом для налагодження взаємовигідних економічних зв’язків наших підприємств з іноземними партнерами. Акцентував увагу на подальшій ефективній співпраці з обласним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців, з Організацією роботодавців області та іншими громадськими об'єднаннями підприємців.

   Учасники засідання розглянули головне питання порядку денного щодо основних завдань зі створення сприятливих умов для розвитку економіки регіону та підтримки підприємництва в області. Зокрема, П. Штутман та Є. Бахмач інформували присутніх про досягнуті результати у вирішенні проблемних питань та окреслили ключові завдання, які потребують спільного вирішення разом із органами влади.

   П. Штутман, звернув увагу учасників заходу на питанні активізації соціального діалогу між організаціями роботодавців і владою. Приділив увагу питанням створення нових робочих місць та підготовки робітничих кадрів. Зокрема, з метою вирішення проблеми дефіциту кадрів на базі ПТУ №4 міста Кропивницького впроваджено форму дуальної освіти, коли фахівців навчальний заклад готує разом з підприємством. Дві дуальні групи учнів поєднують навчання і практику на підприємствах компанії "Ельворті ГРУП".

   Є. Бахмач, закликав до консолідації зусиль бізнесу і влади з метою поліпшення бізнес середовища, інвестиційного клімату та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку області.

   У підсумку обговорень, внесено пропозиції щодо необхідності внесення змін і доповнень в змістовну частину регіональних, місцевих програм спільних дій влади та бізнесу, вжиття заходів з посилення державного управління на підтримку місцевих товаровиробників та стимулювання розвитку підприємництва тощо.

   Інформація, отримана на засіданні обговорена у Відділенні з метою подальшого врахування в роботі.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 71 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук