15 Листопада 2018, Четвер, 22:39
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Березень » 21 » Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради
14:38
Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради

   17 березня 2016 року М. Рішняк, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяв участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

   С. Кузьменко,  голова Кіровоградської обласної державної адміністрації акцентував увагу учасників засідання на важливості розгляду проблем актуальних для сьогоднішнього часу, зокрема щодо публічного обговорення сторонами соціального діалогу стану трудових та соціально-економічних відносин в області. Зазначив, що така форма взаємодії сприяє пошуку ефективних засобів поліпшення таких відносин та запобіганню виникнення соціально-трудових конфліктів.

   В. Таборанський, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації інформував учасників засідання про стан і перспективу підготовки кадрів робітничих професій у 2016 році системою профтехосвіти області в умовах зміни порядку фінансування галузі. Доповідач звернув увагу на тому, що обласна державна адміністрація вживає необхідних заходів, спрямованих на збереження мережі закладів та робочих місць. Саме на захист прав та інтересів працівників галузі та права громадян на освіту спрямована оптимізація структури мережі закладів профтехосвіти. Висловив думку про те, що заклади профтехосвіти мають здійснювати підготовку фахівців з огляду на потреби ринку праці.

   М. Баланенко, голова Федерації профспілок Кіровоградської області запропонував розробити стратегію розвитку мережі закладів профтехосвіти області з урахуванням необхідності забезпечення соціального захисту працівників та учнів. Висловив думку про врахування умов функціонування закладів.

   П. Штутман, голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців звернув увагу учасників засідання на необхідності встановлення постійного взаємозв’язку і взаємодії закладів профтехосвіти з виробництвом. Створенні бази даних попиту виробництва на спеціалістів робітничих професій, на яку мають орієнтуватись заклади освіти плануючи підготовку кадрів.

   М. Рішняк, висловив думку щодо необхідності комплексного підходу до проблеми взаємодії закладів галузі профтехосвіти області та підприємств відповідних галузей матеріального виробництва. Зазначив, що існуюча структура закладів має бути узгоджена із структурою виробництва області. Вказав на те, що є потреба розгляду стану підготовки кадрів в динаміці. Тільки відслідкувавши тенденції структурних змін професій в діючому виробництві можна уникнути соціальних конфліктів на ринку праці, а відтак, запобігти таким конфліктам в майбутньому.

   За результатами розгляду питань Радою були ухвалені відповідні рішення.

   Інформація отримана на засіданні Ради обговорена у Відділенні з метою врахування в подальшій роботі.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 50 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук