15 Листопада 2018, Четвер, 23:03
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради
12:21
Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради

   12 жовтня 2016 року О. Крайносвіт, в. о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяла участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).
   На порядку денному члени Ради обговорили питання:
   1. Про вплив децентралізації управління бюджетними установами на стан соціально-трудових відносин в галузях освіти, охорони здоров’я та культури.
   2. Про взаємодію відділення НСПП в Кіровоградській області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в питаннях запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню.
   3. Про хід виконання рішення тристоронньої соціально-економічної ради від 23.06.2016 року «Про стан підготовки професійних кадрів закладами вищої освіти області».
   О. Крайносвіт, інформувала членів Ради по другому питанню. Зазначила, що взаємодія Відділення з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою, Федерацією профспілок Кіровоградської області та обласними організаціями галузевих профспілок, обласною організацію роботодавців Кіровоградської області та Об’єднанням організацій роботодавців в Кіровоградській області «Співробітництво», структурними підрозділами Кіровоградської обласної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районними державними адміністраціями та районними радами, іншими органами місцевого самоврядування є запорукою забезпечення стабільних соціально-трудових відносин, соціальної злагоди у суспільстві та сприяє гармонізації відносин в сфері праці, навела приклади такої взаємодії.
   Звернула  увагу присутніх на виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні» в частині підтвердження критеріям репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців.
   М. Баланенко, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, голова Федерації профспілок Кіровоградської області відзначив роль Відділення у сприянні поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню та врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) на території Кіровоградської області.
   С. Скалько, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України подякувала Відділенню за сприяння у захисті трудових прав працівників закладів освіти області, зокрема в Голованівському, Світловодському, Компаніївському, Бобринецькому, Знам᾿янському районах.
   За підсумками обговорення Радою були прийняті рішення по заслуханих питаннях.
   Результати участі у засіданні Ради було обговорено у Відділенні та визначено подальші форми та особливості взаємодії з суб’єктами соціального діалогу.

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 60 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук