15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради
08:56
Участь Відділення у роботі обласної тристоронньої соціально-економічної ради

   05 жовтня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяла участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

   На порядку денному члени Ради обговорили питання:

  1. Про взаємодію відділення НСПП в Кіровоградській області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в питаннях запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню.
  2. Про стан навколишнього середовища Кіровоградської області.
  3. Про розвиток соціального діалогу в умовах децентралізації.
  4. Про заходи, що вживаються в області щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників.

   О. Крайносвіт, інформувала членів Ради по першому та третьому питаннях. Зазначила, що взаємодія Відділення з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою, Федерацією профспілок Кіровоградської області та обласними організаціями галузевих профспілок, обласною організацію роботодавців Кіровоградської області та Об’єднанням організацій роботодавців в Кіровоградській області «Співробітництво», структурними підрозділами Кіровоградської обласної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районними державними адміністраціями та районними радами, іншими органами місцевого самоврядування є запорукою забезпечення стабільних соціально-трудових відносин, соціальної злагоди у суспільстві та сприяє гармонізації відносин в сфері праці, навела приклади такої взаємодії.

     Звернула увагу присутніх на виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні» в частині підтвердження критеріям репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців.

    М. Баланенко, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, голова Федерації профспілок Кіровоградської області відзначив роль Відділення у сприянні поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню та врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) на території Кіровоградської області.

    П. Штутман, Голова правління Кіровоградської обласної об’єднаної організації роботодавців відмітив взаємодію організацій роботодавців з Відділенням та наголосив на недопущенні дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області.

    За підсумками обговорення Радою були прийняті рішення по заслуханих питаннях.

    Результати участі у засіданні Ради було обговорено у Відділенні та визначено подальші форми та особливості взаємодії з суб’єктами соціального діалогу.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 4 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук