15 Жовтня 2018, Понеділок, 15:17
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Лютий » 27 » Участь Відділення у засіданні Ради Федерації профспілок Кіровоградської області
12:46
Участь Відділення у засіданні Ради Федерації профспілок Кіровоградської області

   22 лютого 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення) взяла участь у п’ятому засіданні Ради Федерації профспілок Кіровоградської області (далі - Рада).

   У засіданні прийняли участь О. Шубін, заступник голови Федерації профспілок України, О. Саінсус, генеральний директор Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, І. Степура, заступник голови Кіровоградської обласної ради, Н. Кіртока, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації, керівники інших структурних підрозділів Кіровоградської обласної державної адміністрації та керівники територіальних органів міністерств і відомств України.

   Членами Ради та учасниками засідання було розглянуто та обговорено одне з основних питань: «Про дії ФПО та її членських організацій по збереженню та розвитку трудового потенціалу області».

   М. Баланенко, голова Федерації профспілок Кіровоградської області зазначив, що упродовж 2017 року Президія ФПО цілеспрямовано працювала над реалізацією статутних завдань щодо захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілок.

   На виконання стратегічних напрямів діяльності Федерації профспілок області на 2014-2019 роки головна увага була зосереджена на збереженні і відновленні робочих місць, недопущенні зростання безробіття, забезпеченні конституційного права працівників на отримання своєчасної і в повному розмірі заробітної плати, створенні безпечних і нешкідливих умов праці, актуалізації соціального діалогу на територіальному рівні.

   В обговоренні питання активну участь прийняли голови обласних організацій профспілок, голови первинних профспілкових організацій підприємств, установ та організацій області, запрошені.

   О. Крайносвіт, з огляду на характер інформації, яка прозвучала з вуст виступаючих, акцентувала увагу членів Ради та учасників засідання на тому, що лише чітке дотримання законодавства, інтенсифікація соціального діалогу, налагодження безпосередніх конструктивних контактів між суб’єктами соціального діалогу, прийняття спільних узгоджених рішень та контроль за їх виконанням, можуть завадити соціальним загостренням, сприяти соціальній стабільності у сфері праці.

   Результати участі у засіданні Ради було обговорено у Відділенні та визначено подальші форми та особливості взаємодії з профспілками.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 38 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Пошук