15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:28
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Квітень » 22 » Укладено Меморандум з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області
13:17
Укладено Меморандум з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області

   21 квітня 2016 року укладено Меморандум про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області (далі – Регіональний центр) та відділенням Національної служби і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення).

   Підписання Меморандуму відбулося в урочистих обставинах у приміщенні Регіонального центру, за участю Л. Кропліса, директора Регіонального центру, О. Шинкарьової, заступника директора Регіонального центру, М. Рішняка, начальника Відділення, О. Крайносвіт, заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення, Л. Іващенка, головного спеціаліста сектора правового забезпечення Відділення, керівників відділів Регіонального центру.

   Л. Кропліс, виступив з інформацією про впровадження системи безоплатної правової допомоги в Україні відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та щодо практичної діяльності Регіонального центру. Висловив думку про те, що укладення Меморандуму сприятиме ефективному функціонуванню системи надання безоплатної правової допомоги шляхом активної взаємодії сторін, вжиття спільних заходів, спрямованих на підвищення правової культури суб’єктів права та сприяння здійснення соціального діалогу в області.

   М. Рішняк, у зверненні до учасників заходу наголосив на тому, що як Відділення, так і Регіональний центр реалізують свої повноваження у сфері захисту прав та інтересів громадян. Тому, укладення Меморандуму має велике соціальне значення. Зазначив, що ефективна співпраця, об’єднання зусиль і мобілізація можливостей та фахового потенціалу спрямовані на надання безоплатної правової допомоги сприятимуть запобіганню виникненню  соціально-правових та трудових конфліктів  та забезпеченню конституційних прав і обов’язків громадян.

   О. Крайносвіт, у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на ролі взаємодії Відділення із сторонами соціального діалогу у запобіганні виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів). Зазначила, що взаємодія з Регіональним центром сприятиме підвищенню ефективності захисту прав та соціально-економічних інтересів громадян в Кіровоградській області.

   У обговоренні також прийняли участь керівники відділів Регіонального центру.

   У рамках укладеного Меморандуму сторони домовились про співпрацю у межах повноважень визначених законодавством, зокрема щодо розробки і реалізації право-просвітницьких програм, проведення спільних комунікативно-тренінгових та інших заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти населення, сприяння роботі примирних органів у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) тощо.

   У підсумку учасниками заходу було висловлено одностайну думку про те, що втілення у життя змісту Меморандуму, сприятиме дієвому захисту прав громадян, визнаних та гарантованих Конституцією і законами України, підвищенню правової культури сторін та учасників відносин з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), здійсненню соціального діалогу в області та забезпеченню соціальної стабільності.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 40 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук