15 Листопада 2018, Четвер, 23:07
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [584]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Укладено Угоду між відділенням НСПП в Кіровоградській області та управлінням Держпраці у Кіровоградській області
10:10
Укладено Угоду між відділенням НСПП в Кіровоградській області та управлінням Держпраці у Кіровоградській області

   26 лютого 2016 року укладено Угоду про взаємодію між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області та Управлінням Держпраці у Кіровоградській області.

   Підписання Угоди відбулося в урочистих обставинах за участю С. Подорожного, начальника управління Держпраці у Кіровоградській області, Г. Масловської, начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Кіровоградській області,  М. Рішняка, начальника відділення НСПП в Кіровоградській області, О. Крайносвіт, заступника начальника відділення НСПП в Кіровоградській області – завідувача сектора правового забезпечення та засобів масової інформації та ін.

   С. Подорожний, акцентував увагу присутніх, що укладення Угоди буде сприяти посиленню ефективності державного нагляду за додержанням законодавства про охорону праці, трудового законодавства, поліпшення соціально-економічної ситуації, а саме погашенню існуючої заборгованості із заробітної плати, зниженню соціальної напруженості на підприємствах області та додержанню конституційних прав громадян.

   М. Рішняк, відзначив плідну співпрацю між Відділенням та Управлінням Держпраці та зазначив, що укладення Угоди сприятиме спрямуванню спільних зусиль на поліпшення трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасне їх вирішення (у разі виникнення таких спорів), підвищення рівня правової культури найманих працівників та роботодавців, інших учасників відносин з вирішення таких спорів та здійснення соціального діалогу на території Кіровоградської області.

   У рамках укладеної Угоди сторони взяли на себе взаємні зобов’язання стосовно сприяння реалізації встановленої законодавством компетенції та здійснення обміну інформацією, яка має значення для виконання покладених на сторони законодавством завдань; участі у примирних процедурах представників сторін колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх взаємодії та налагодженню соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин; надання відповідних рекомендацій у межах компетенції кожної із сторін тощо.

   Як зазначили учасники заходу, реалізація спільних заходів щодо забезпечення дотримання трудового законодавства, поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та вирішення таких спорів на підприємствах області можливе лише об’єднаними зусиллями всіх зацікавлених сторін.

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 43 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Пошук