20 Березня 2018, Вівторок, 13:16
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [546]
Звіти про роботу Відділення [13]
Статті, виступи, інше [22]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Лютий » 28 » Відбулось засідання Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради
12:25
Відбулось засідання Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

   23 лютого 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення) взяла участь у засіданні Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

   Засідання проходило за участю С. Коваленка, першого заступника голови Кіровоградської ОДА, П. Штутмана, голови Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, М. Баланенка, голови Федерації профспілок  Кіровоградської області, керівників структурних підрозділів ОДА, представників організації роботодавців та їх об’єднань, профспілкових організацій області та ін.

   На засіданні Ради було розглянуто наступні питання:

  1. Про ротацію голови обласної тристоронньої соціально-економічної ради.
  2. Про план роботи обласної тристоронньої соціальної економічної ради на 2018 рік.
  3. Перспективи реформування галузі охорони здоров’я у 2018 році.

   Відповідно до порядку денного Ради було внесено пропозицію обрати головою Ради на 2018 рік С. Кузьменка, голову Кіровоградської обласної державної адміністрації, яку було підтримано членами Ради одноголосно.

   Членами Ради було погоджено проект плану роботи Ради на 2018 рік, в якому включено питання «Про взаємодію відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питання запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню».

   Одне з головних питань, яке було розглянуте членами Ради, перспективи реформування галузі охорони здоров’я у 2018 році.

   Про етапи, механізми та очікувані результати впроваджуваної медичної реформи учасників Ради проінформував О. Рибальченко, директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. Зазначив, що першочерговим завданням для медичних закладів первинної ланки є реорганізація, підключитися до електронної системи, привести матеріально-технічне забезпечення у відповідність до Табелю технічного оснащення, почати активне інформування та підписання з пацієнтами декларацій, а також укласти договір з Національною службою здоров'я України. У рамках реформи нинішнього року для Кіровоградської області передбачено 136 млн. гривень, що будуть використані на будівництво 26 амбулаторій, придбання медичного обладнання та санітарного транспорту.

   Л. Козлова, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я звернула увагу присутніх на необхідності підвищення оплати праці медикам та внесла пропозицію щодо впровадження на місцевому рівні програми місцевих стимулів.

   С. Коваленко, наголосив на необхідності проведення широкої роз’яснювальної роботи серед громадян та працівників медичних закладів щодо нововведень в процесі реформування. Надав доручення департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА вивчити досвід програм місцевих стимулів, що діють на окремих територіях області та рекомендувати його органам місцевого самоврядування.

   Інформація, отримана на засіданні Ради обговорена у Відділенні з метою подальшого врахування в роботі.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 24 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Пошук