19 Грудня 2018, Середа, 18:04
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [589]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Відбулось засідання трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору (конфлікту)
13:57
Відбулось засідання трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору (конфлікту)

   01 грудня 2015 року за сприянням відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) було організовано та проведено засідання трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками енергосилового цеху державного підприємства «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» міста Долинська Кіровоградської області та керуючим санацією державного підприємства «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» міста Долинська Кіровоградської області (далі – ДП «Дирекція КГЗКОР»), зареєстрованого розпорядженням НСПП від 25.03.2015 року № 077-р.

   Сторонами колективного трудового спору (конфлікту) було узгоджено кандидатури та сформовано трудовий арбітраж з представників Долинської міської ради, районної державної адміністрації та Відділення відповідно до вимог ч. 4 ст. 11 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» (далі - Закон). На підставі ч. 2 ст. 11 Закону та відповідно до рекомендацій Відділення сторонами було укладено Угоду «Про утворення трудового арбітражу».

   За домовленістю сторін засідання трудового арбітражу проходило в приміщенні Долинської районної державної адміністрації у складі: С.П. Омельченка, О.В. Сужаєва, О.Ю. Крайносвіт та за участю представників сторін.

   Трудовим арбітражем було заслухано представників сторін.

   К.В. Протасов, член органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників підтвердив вимоги найманих працівників до адміністрації підприємства ДП «Дирекція КГЗКОР» та зазначив, що адміністрація зволікає з вирішенням першої, другої та четвертої вимог.

   О.М. Барановський, керуючий санацією інформував, що процес виконання вимог найманих працівників ускладнений проблемами економічного характеру. А саме, зменшення фінансування ДП «Дирекція КГЗКОР» на 2015 рік. Кошти, які виділяються з державного бюджету в основному спрямовуються на виплату заробітної плати найманим працівникам ДП «Дирекція КГЗКОР» та здійснення розрахунків за спожиті енергоносії. У зв’язку з цим, на підприємстві було встановлено для працівників неповний робочий тиждень (три дні на тиждень) та проведено інші заходи, спрямовані на економію коштів, що і стало причиною виникнення колективного трудового спору (конфлікту). На те, що адміністрація вживала і вживає заходи, спрямовані на вирішення спору, вказує виконання на стадії до реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) третьої вимоги та після його реєстрації – п’ятої вимоги щодо виплати заробітної плати операторам хлораторної установки за виконання роботи по обслуговуванню устаткування більш високої кваліфікації, яку було знято розпорядженням НСПП від 02.07.2015 року № 156.

   Представники сторін звернулися до трудового арбітражу з проханням залучити до участі у вирішенні колективного трудового спору Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

   Членами трудового арбітражу було запропоновано сторонам надати письмові матеріали та пропозиції щодо шляхів вирішення вимог та колективного трудового спору (конфлікту) з метою прийняття обґрунтованого рішення по суті спору.

   Робота трудового арбітражу по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) триває.

   Стан соціально-трудових відносин на ДП «Дирекція КГЗКОР» перебуває на постійному контролі Відділення.

 

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 48 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук