16 Липня 2018, Понеділок, 04:21
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [564]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Червень » 19 » Відділенням НСПП в Кіровоградській області проведено нараду-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками.
08:16
Відділенням НСПП в Кіровоградській області проведено нараду-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками.

   15 червня 2018 року відповідно до плану роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі – Відділення) проведено нараду-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками.

   У нараді-семінарі взяли участь спеціалісти Відділення та представники позаштатних інституцій Відділення: арбітри - Ткаченко А.Г., Рішняк М.О., Бабченко А.В., посередник  -  Лебедєва С.І.

   О. Крайносвіт ознайомила присутніх з результатами діяльності  Відділення за січень-травень 2018 року, поінформувала присутніх про стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в колективах підприємств, де Відділення здійснювало заходи, спрямовані на запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К)) та поінформувала присутніх про стан СТВ на підприємствах, в установах, організаціях, де упродовж 2006-2017 років Відділення сприяло вирішенню КТС(К) та здійснювало заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин та недопущення проведення найманими працівниками несанкціонованих страйків, акцій соціального протесту. Зокрема, зазначила, що основними чинниками, які негативно впливали на стан та динаміку розвитку СТВ у січні-травні 2018 року були і залишаються заборгованість із виплати заробітної плати, несвоєчасна виплата поточної заробітної плати, невиконання положень колективних договорів.

   Відповідно до плану роботи з доповідями виступили працівники Відділення, зокрема, І. Ситник, головний спеціаліст Відділення ознайомила учасників наради-семінару зі змінами, внесеними до нормативно-правових актів НСПП. Також, інформувала присутніх про взаємодію Відділення із засобами масової інформації, зокрема, з редакцією щотижневої газети Кіровоградщини  «Народне Слово» та редакцією обласної щотижневої газети «Наше Місто».

   О. Федченко, ознайомила учасників заходу із  діяльністю Відділення щодо сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у 9 випадках дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях Кіровоградської області. Зазначила, що конфліктогенними залишається підприємства галузі освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства м. Кропивницького та області.

   Представники позаштатних інституцій НСПП взяли активну  участь в обговоренні питань, що розглядалися на нараді-семінарі, зокрема, обговорили проблемні питання, які призводять до соціального напруження в трудових колективах, можливі заходи по стабілізації стану СТВ в колективах підприємств, установ, організацій області.

   По закінченні заходу О. Крайносвіт подякувала всім присутнім за участь у нараді-семінарі, підвела  підсумки та подякувала за співпрацю.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 12 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук