22 Лютого 2018, Четвер, 22:12
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [543]
Звіти про роботу Відділення [13]
Статті, виступи, інше [22]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2017 » Березень » 6 » Відділенням прийнято участь у засіданні примирної комісії
10:07
Відділенням прийнято участь у засіданні примирної комісії

   02 березня 2017 року М. Рішняк, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області та Л.Іващенко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) взяли участь у засіданні примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області та адміністрацією виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Знам’янки Кіровоградської області(далі – Знам’янський загін воєнізованої охорони).
   В ході засідання примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту), представниками Відділення надавались необхідні консультації і роз’яснення щодо порядку ведення засідання, тлумачення складних питань та їх розв’язання.
   Примирною комісією були розглянуті питання щодо виконання попередніх рішень примирних комісій від 10.01.2017 року і від 15.02.2017 року, та порядку вирішення питань пов’язаних з виконанням вимог найманих працівників.
   Дотримуючись Угоди про створення примирної комісії представники сторін обґрунтували та висловили власне бачення щодо можливих шляхів і способів вирішення спору, а також, проаналізували факти викладені в письмових документах. Було з’ясовано фінансово-економічні можливості, компетенцію і підстави щодо вирішення проблемних питань від вирішення яких залежить виконання вимог.
   В. Кучер, голова примирної комісії (голова первинної профспілкової організації, уповноваженої представляти інтереси найманих працівників) проінформував присутніх про стан виконання вимог найманих працівників адміністрацією Знам’янського загону воєнізованої охорони.
   Так, щодо першої вимоги забезпечення працівників загону форменим одягом згідно встановлених норм та розроблення порядку відшкодування коштів за його придбання або пошив за власні кошти, адміністрацією не дотримано положень рішення попереднього засідання примирної комісії щодо підготовки і направлення до вищестоящої інстанції обґрунтованого письмового звернення з даної вимоги.
   Після обговорення другої вимоги щодо організації проведення обліку та оплати службових поїздок працівникам загону, які несуть службу по охороні стратегічних об’єктів, з’ясовано, що на виконання рішень примирної комісії адміністрацією 24.02.2017 року було підготовлено та направлено письмове звернення до служби воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця».
   Щодо третьої вимоги організувати облік та оплату праці працівників підрозділів загону за проведення огляду, приймання під охорону та охорону цистерн з паливно-мастильними матеріалами в парках станцій. З’ясовано, що на підставі ухваленого рішення примирної комісії (10.01.2017 року)  адміністрацією Загону направлено до керівництва служби відомчої воєнізованої охорони письмового звернення (пропозиції) щодо розгляду питання по внесенню змін і доповнень до додатку до відповідного наказу Укрзалізниці. Разом з тим, з’ясовано, що керівництво служби відомчої воєнізованої охорони не уповноважене вирішувати зазначені питання.
   З четвертої вимоги щодо приведення чисельність працівників підрозділів загону у відповідність до штатного розпису загону та переглянути дислокації постів стрілецьких команд з охорони вантажів, в бік збільшення чисельності. З’ясовано, що на даний час проводиться прийом працівників на службу, тому перша частина вимоги знаходиться в процесі виконання. В частині перегляду дислокації постів адміністрацією разом із профспілковим комітетом Загону проводиться аналіз розрахунків навантаження на працівників підрозділу, які здійснюють прийом та охорону вантажів в парках станцій (умови праці та охорону праці працівників).
   Я. Малуєв, перший заступник начальника Знам’янського загону воєнізованої охорони, вважає, що адміністрація Загону за результатами попередніх рішень примирних комісій правомірно направила в порядку підпорядкованості службі відомчої воєнізованої охорони відповідні письмові звернення.
   М. Рішняк, начальник Відділення запропонував сторонам спору розглянути питання уповноваження первинної профспілкової організації Загону щодо направлення письмових звернень (з питань, що розглядаються на засіданні примирної комісії) до відповідних компетентних органів ПАТ «Українська залізниця», які правомочні приймати рішення із вищезазначених питань, а також залучення до вирішення колективного трудового спору (конфлікту) Кіровоградської обласної державної адміністрації та Знам’янської міської ради.
   За підсумками засідання примирної комісії сторонами вирішено:
   - вважати рішення примирної комісії від 10.01.2017 року та від 15.02.2017 року виконаними частково;
   - адміністрації та профспілковому комітету продовжити роботу щодо вжиття необхідних заходів по виконанню вимог найманих працівників;
   - представницькому органу найманих працівників на підставі рішення примирної комісії підготувати та направити письмові звернення щодо вимог найманих працівників відповідним компетентним інстанціям ПАТ «Українська залізниця».
   Л.Іващенко, головний спеціаліст Відділення рекомендував представникам сторін колективного трудового спору (конфлікту) Знам’янського загону воєнізованої охорони вирішувати спірні питання шляхом соціального діалогу та своєчасно інформувати Відділення та найманих працівників про заходи, що вживаються з метою виконання вимог найманих працівників та вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
   М.Рішняк, начальник Відділення відзначив високий рівень правової культури сторін колективного трудового спору (конфлікту). Висловив думку про те, що завдяки чіткому дотриманню сторонами спору вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» склались можливості щодо досягнення позитивних результатів. Рекомендував представникам сторін і в подальшому вирішувати усі спірні питання в порядку встановленому Законом у взаємодії з Відділенням.
   Результати участі у примирній комісії були обговорені у Відділенні з метою корегування подальшої діяльності щодо сприяння вирішенню спору.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 74 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук