15 Жовтня 2018, Понеділок, 14:29
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [577]
Звіти про роботу Відділення [14]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2017 » Серпень » 17 » Забезпечення трудових прав найманих працівників – головне завдання місцевої влади
15:10
Забезпечення трудових прав найманих працівників – головне завдання місцевої влади

   16 серпня 2017 року Л. Іващенко, в.о. начальника відділення НСПП  в Кіровоградській області взяв участь у спільному засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради (далі – Комісія).

   На початку засідання було зазначено, що органам державної влади та місцевого самоврядування необхідно вживати спільні заходи, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати та своєчасної її виплати, недопущення погіршення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях району, а тому дане питання залишається пріоритетним та буде продовжуватись робота в цьому напрямку.

   З питань заборгованості із виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування було заслухано 4-х керівників підприємств (загальна сума заборгованості із заробітної плати по підприємствам склала 996,4 тис.грн.;  заборгованість сплати ЄСВ ­– 4051,6 тис.грн.). З питання виплати середньомісячної заробітної плати нижче мінімального рівня встановленого чинним законодавством та легалізації заробітної плати було розглянуто 10 підприємств.

   Представниками вищезазначених підприємств було надано інформацію щодо причин утворення заборгованості із заробітної плати, чинники які впливають на низький рівень виплати середньої заробітної плати та заходи, які вживаються ними з метою покращення фінансово-економічного стану підприємств.

   Аналізуючи проблемні питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було зазначено, що цей напрямок є важливою складовою у динаміці розвитку економіки району (міста), збільшення надходжень до бюджету, пенсійного фонду та забезпечення належного захисту трудових прав найманих працівників.

   Л. Іващенко, взяв участь в обговорені питань порядку денного, надав роз’яснення щодо порядку усунення чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин та про заходи, спрямовані на поліпшення трудових відносин і запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

   За підсумками засідання Комісією було рекомендовано суб’єктам господарювання вжити заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати, дотримуватись гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством та оформити трудові відносини з найманими працівниками відповідно до чинного законодавства.

   Інформацію отриману на засіданні обговорено у Відділенні та взято до уваги з метою виконання основних завдань визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 72 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук