19 Серпня 2019, Понеділок, 04:31
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [633]
Звіти про роботу Відділення [15]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ

   Відповідно до частини 1 статті 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» оцінка відповідності критеріям репрезентативності профспілок та їх об’єднань, організацій роботодавців та їх об’єднань проводиться: на національному та галузевому рівнях - Національною службою посередництва і примирення (далі - НСПП); на територіальному рівні - відповідними відділеннями НСПП.

   Підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та сторони роботодавців здійснюється один раз на п’ять років. Профспілки, їх організації та об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання, у тому числі новоутворені, мають право звертатися до НСПП та відповідних її відділень для оцінки відповідності критеріям репрезентативності за наявності для цього фактичних підстав, але не частіше одного разу на рік.

   Відповідно до частини 4 статті 7 Закону Порядок оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок) затверджується НСПП після погодження сторонами соціального діалогу на національному рівні.
   Вищезазначений Порядок затверджений наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73.
   Згідно Порядку на територіальному рівні оцінка відповідності критеріям репрезентативності та її підтвердження для суб’єктів сторін профспілок та роботодавців проводиться для участі їх у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.
   Відповідно до пункту 2.1. Порядку для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та її підтвердження суб’єкти сторони профспілок та сторони роботодавців подають безпосередньо або надсилають рекомендованим листом поштою до НСПП або відповідного відділення НСПП зазначені (в Порядку) документи (на територіальному рівні).

 

   Примірні зразки документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок

 

   Примірні зразки документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності організацій роботодавців

 

   Реєстр суб’єктів сторін профспілок і роботодавців щодо результатів оцінки відповідності критеріям репрезентативності та її підтвердження, який ведеться відділенням НСПП в Кіровоградській області оприлюднюється на офіційному сайті НСПП та в Бюлетені НСПП.
   З дати прийняття рішення та видання Свідоцтва про підтвердження репрезентативності суб’єкт сторони профспілок або сторони роботодавців вважається репрезентативним і не потребує додаткового визнання з боку інших сторін соціального діалогу (п. 4.2 Порядку).

 

 

Реєстр

суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, які пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні

(2011 - 2016р.р.)

 

  Реєстр профспілок, які пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності

 

  Реєстр роботодавців, які пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності

 

Реєстр

суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, які підтвердили репрезентативність на територіальному рівні

(2016 - 2017р.р.)

 

  Реєстр профспілок, які підтвердили репрезентативність

 

  Реєстр роботодавців, які підтвердили репрезентативність

 

 

 

Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук