19 Серпня 2019, Понеділок, 03:41
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [633]
Звіти про роботу Відділення [15]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2018 » Травень » 25 » Участь Відділення НСПП в Кіровоградській області у роботі VІІ-го пленуму обласної організації профспілки працівників освіти і науки України
11:44
Участь Відділення НСПП в Кіровоградській області у роботі VІІ-го пленуму обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

    

23 травня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області (далі - Відділення)  прийнято участь у роботі VІІ Пленуму Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі – Пленум).

   Захід відбувся в приміщенні Федерації профспілок Кіровоградської області за участю:  М. Баланенка, голови Федерації профспілок Кіровоградської області, Л. Шатної, заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, представника Держпраці в Кіровоградській області, О. Крайносвіт, начальника відділення НСПП в Кіровоградській області, О. Демченко, головного спеціаліста  відділення НСПП в Кіровоградській області, представників засобів масової інформації, голів первинних,  районних та  міських організацій профспілки працівників освіти і науки України.

   Основним питанням порядку денного Пленуму було розгляд питання «Про роботу та завдання організаційних ланок обласної організації профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у сучасних умовах».

   Роботу Пленуму розпочала Скалько Світлана Леонідівна, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі – Профспілка) з аналізу результатів роботи обкому профспілки між VІ і  VІІ Пленумом Профспілки  та нагородження дипломами ФПО за високу професійну майстерність кращих працівників галузі освіти, профспілкових активістів. У своєму виступі вона відзначила, що робота профспілкових організацій з представництва, захисту та фінансового забезпечення прав спілчан здійснюється в непростих умовах реформування освіти, широкомасштабних змін у трудовому законодавстві, в тому числі і щодо оплати праці, стипендіального забезпечення, міжбюджетних відносин, утворення об’єднаних територіальних громад – все це  вимагає значної мобілізації зусиль, активізації захисних дій із залученням більш широкої чисельності профспілкових активістів, постійного їх навчання, оволодіння новітніми формами роботи щодо реалізації наданих Законом України « Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» прав і повноважень.

   Далі учасники Пленуму заслухали звіти голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста Кропивницького та Кіровоградської області, Л. Шатної, заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, М. Баланенка, голови Федерації профспілок Кіровоградської області, про стан виконання обласної галузевої угоди укладеної на 2016-2020 роки.

   О. Крайносвіт, у своєму виступі звернула увагу учасників Пленуму на своєчасність інформування Відділення про порушення прав та інтересів працівників колективного характеру та налагодження співпраці первинних профспілкових організацій із Відділенням в напрямку захисту прав. Погодилась з пропозицією профспілок щодо удосконалення роботи по активізації взаємодії з роботодавцями, органами влади та Відділенням з метою налагодження дієвого соціального діалогу, завчасного запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), оперативного їх вирішення у разі виникнення та забезпечення стабільних соціально-трудових відносин в галузі освіти Кіровоградської області.

   З метою підвищення рівня правової освіти учасникам Пленуму були надані буклети Відділення «Реалізація права на страйк та відповідальність за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти)», проведена робота по передплаті Бюлетеня Національної служби посередництва і примирення на ІІ півріччя 2018 року.

   За підсумками роботи Пленуму Профспілки була прийнята Постанова Пленуму  від 23.05.2018 р. № Пл-7-1 «Про роботу та завдання організаційних ланок обласної організації профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів профспілки в сучасних умовах».

   Результати Пленуму  були обговорені у Відділенні з метою врахування в подальшій роботі.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 85 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук