19 Серпня 2019, Понеділок, 03:32
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204, місто Кропивницький, 25006
Тел./факс (0522) 32-04-34      E-mail: kpnspp@ukr.netГоловна
· RSS
Меню сайту
Каталог
ПОТОЧНІ НОВИНИ [633]
Звіти про роботу Відділення [15]
Статті, виступи, інше [23]
Адреси Відділень НСПП [1]
Форма входу
Статистика

Календар свят України. Граматика української мови

 
Головна » 2017 » Травень » 31 » Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні «круглого столу»
13:27
Участь відділення НСПП в Кіровоградській області у засіданні «круглого столу»

   30.05.2017 року відділенням НСПП в Кіровоградській області (далі - Відділення) прийнято участь у засіданні «круглого столу» за участю представників Управління Держпраці у Кіровоградській області та головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

   Захід відбувся у приміщенні головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області за участю: С. Подорожнього, начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області, О. Харченко, заступника начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області, Г. Масловської, начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Кіровоградській області, Н. Сімонян, начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, Ю. Шарпінського, першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, О. Крайносвіт, заступника начальника Відділення, Л. Іващенка, головного спеціаліста Відділення, О. Федченко, головного спеціаліста Відділення та ін.

   На круглому столі були розглянуті такі питання:

   1. Про стан реалізації головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та Управлінням Держпраці у Кіровоградській області Тристоронньої угоди про співпрацю між Управлінням Держпраці у Кіровоградській області та головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області за 4 місяці 2017 року.

   2. Про стан виконання Угоди про співпрацю між Управлінням Держпраці у Кіровоградській області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області у 2016 році та основні завдання на 2017 рік.

 

   Ю. Шарпінський, виступив з першого питання порядку денного та інформував, що у 2017 році Пенсійним фондом України спільно з органами Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України продовжено роботу відповідно до Плану заходів за оновленими критеріями, вдосконалено та розширено обсяг аналітичної інформації з метою здійснення контролю за правильністю нарахування та повнотою сплати єдиного внеску та виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушення Закону України «Про оплату праці».

   О. Харченко, зазначила, що підписання Тристоронньої угоду на рівні Кіровоградської області сприяло налагодженню співпраці з органами Пенсійного фонду України та Державною фіскальною службою. Отримана від сторін інформація є підставами для призначення інспекційного відвідування суб’єкта господарювання. За результатами таких перевірок вручено відповідні приписи та направляються до суду протоколи для притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності.

   З другого питання виступила О. Крайносвіт, яка акцентувала увагу присутніх на взаємодії Відділення з управлінням Держпраці у Кіровоградській області, в межах укладеної угоди, в питаннях запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), у реалізації повноважень визначених законодавством, вживання узгоджених заходів щодо виявлення і усунення порушень законодавства у сфері соціально-трудових відносин, оплати праці, охорони праці та ін. Зазначила, що така взаємодія сприяє підвищенню ефективності захисту прав та соціально-економічних інтересів громадян в Кіровоградській області.

   О. Харченко, інформувала, що в рамках діючої угоди здійснюється обмін інформацією, проводяться спільні заходи щодо додержання вимог законодавства про працю, виконання умов колективних договорів і угод, своєчасності виплати заробітної плати, підвищення рівня оплати праці та ін. Зазначила, що під час особистого прийому громадян державні інспектори праці інформують громадян про повноваження Національної служби посередництва і примирення.

   У підсумку учасниками заходу були прийняті рішення:

   - Головному управлінню Пенсійного фонду України в Кіровоградській області забезпечити своєчасне подання інформацій, визначених Тристоронньою угодою Управлінню Держпраці у Кіровоградській області;

   - Відділенню та Управлінню Держпраці у Кіровоградській області упродовж 2017 року продовжити співпрацю в рамках діючої Угоди про співпрацю.

Категорія: ПОТОЧНІ НОВИНИ | Переглядів: 137 | Додав: ВідділенняНСПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук